Головна » ідеї » Сонцезахисні системи «AKKO». Електроштори і електрокарнізи.

Сонцезахисні системи «AKKO». Електроштори і електрокарнізи.

ідеї : Сонцезахисні системи «AKKO».  Електроштори і електрокарнізи.

Ось уже настали сонячні дні і будівельний сезон в самому розпалі. Саме час замислитися про поліпшення свого житла або робочого місця.

Як щодо автоматичної сонцезахисту ">

«Системи автоматичного сонцезахисту» звучить як щось складне, але на ділі все просто, і це визначення включає в себе дуже зручні, корисні, модернізовані елементи інтер'єру. А саме: рулонні штори, жалюзі, плісе, розсувні карнизи і римські штори на електромоторах AKKO.

Рулонні штори Black-Out з електроприводами в конференц-залі однієї компанії.

Всі ці вироби від AKKO можуть з лишком задовольнити будь-які потреби в солнцезащіте, і в приховуванні інтер'єру приміщення від цікавих очей.

Прозорість, матеріал штор, тип управління, непомітність, тиша роботи електроприводу - все це підбирається під потреби і смаки.

Рішення AKKO використовуються навіть для завіс театральних сцен і музеїв.

Не так давно інтерактивного музею «Росія - моя історія» в Санкт-Петербурзі було потрібно рішення для захисту від сонця лекційних приміщень і конференц-залу.

Нам було запропоновано це рішення реалізувати. В результаті два великих сценічних завіси і кілька десятків рулонних штор з електроприводами «АККО» справно виконують свою сонцезахисну функцію.

Співпрацюємо з багатьма великими компаніями.

Три банальних, але дійсних і головних достоїнств AKKO:

  • Якість. Кожен мотор і всі конструкції при складанні проходять перевірку і настройку. Гарантія на електроприводи - 5 років.
  • Доступність. Сегмент автоматичної сонцезахисту через високі ціни не так поширений в Росії, як за кордоном (Китай, Європа). Ми ж займаємося просуванням цих технологій, тому що погодьтеся, коли виникає потреба в шторах, рідко кому спадає на думку пошукати штори з мотором. А між тим, як і системи розумних будинків, електро-штори зараз стали набагато більш доступними, ніж 10 років тому. Наші ціни досить демократичні, а географія поставок - вся Росія
  • Підтримка користувачів. Ми маємо п'ятирічний досвід роботи в цій сфері і достатній рівень кваліфікації для технічної підтримки користувачів в самих різних ситуаціях.

Connector - управління шторами з телефону.

Щоб дізнатися більше, придивитися і розібратися в різних системах сонцезахисту, переходите на сайт компанії AKKO - SmartTone.ru, де можна ознайомитись з технологіями і асортиментом сонцезахисту і отримати консультацію.

Рекомендуємо
Залиште Свій Коментар