Головна » ідеї » Як візуально збільшити кімнату: 11 важливих рад

Як візуально збільшити кімнату: 11 важливих рад

ідеї : Як візуально збільшити кімнату: 11 важливих рад

Іноді, щоб в невеликій кімнаті збільшити простір, у нас немає можливості замінити меблі, проте є способи зробити кімнату візуально просторіше. Для цього існують деякі хитрощі, наприклад, поставити дзеркало, поміняти шпалери або вибрати компактну меблі. Давайте розглянемо їх докладніше!

1. Присутність дзеркал

Перше місце в списку способів збільшення простору займають дзеркала. Щоб з їх допомогою візуально розширити площу, треба вибрати відразу кілька дзеркал і встановити яскраве освітлення.

Можна замість дзеркал урізноманітнити простір різними дзеркальними предметами: дзеркальні елементи в шафах, плитках. Дзеркальні рамки на картинах або фотографіях на стінах - теж хороший варіант. Розміщення дзеркал навпроти вікна не тільки зробить кімнату ширше, але і впустить в приміщення більше світла. Останнім часом багато хто встановлює дзеркальна стеля для збільшення простору. Нестандартна ідея для вузької кімнати - зробити одну зі стін повністю дзеркальною.

2. Глянець на стінах

Глянець, блискучий на стінах, також може візуально розширити приміщення. Навіть якщо одну стіну прикрасити глянцем, то, наприклад, у вузькій прихожій наочно збільшиться площа. Тут створюється ефект роздвоєння межами приміщення. Можна використовувати шпалери з дрібним малюнком.

3. Натяжна стеля

Також непоганий варіант - встановити глянсовий натяжна стеля. А якщо вмонтувати в нього кілька світильників, то це ще більше візуально збільшить площу. Світильник відображає світло по всій кімнаті і тим самим створює ефект простору. Намагайтеся не використовувати величезні люстри. У кімнаті з низькою стелею можна використовувати шпалери у вертикальну смужку.

4. Фотошпалери

Тут варто підібрати вдалий малюнок в залежності від кімнати, будь то вітальня, спальня, кухня або передпокій. Правильно підібрана картинка - запорука успіху для збільшення простору.

5. Світле фарбування стін, гра на контрастах

Самий чудовий і надійний варіант - пофарбувати стелю і стіни однаково, щоб не було граней між ними. Це і створить ефект збільшення простору. Ідеальним кольором буде блакитний, зелений або сірий.

Стіни фарбують світлою фарбою, але не рекомендується використовувати виражено білий колір, який може звузити приміщення. Не використовуйте занадто яскраві кольори, вони також можуть візуально зменшити кімнату. Краще підібрати фіранки, меблі та покривала в одній гамі. Пол краще вибрати в однотонному стилі, без малюнків. Добре, якщо його відтінок також буде світлим.

6. Малюнки у вигляді різних смуг в інтер'єрі

Горизонтальні смуги вигідні для збільшення стін кімнати в довжину. У нашому випадку підійдуть шпалери з малюнками у вигляді смуг, а також елементи декору в смужку різних кольорів. Ідеальний варіант - повісити на стіни горизонтальні полки, які допоможуть оптично розширити простір. До того ж на полицях можна зберігати різні предмети.

А ось вертикальні смужки на шпалерах візуально збільшують приміщення в довжину. Їх краще застосовувати не на всіх стінах, а на двох (не обов'язково протилежних), тоді кімната буде виглядати акуратною і просторою.

7. Правильне освітлення

Як відомо, чим більше світла в невеликій кімнаті, тим затишніше і просторіше вона буде здаватися. Краще встановити лампочки на стелі, що додасть яскравості приміщенню і візуально збільшить площу. При відсутності належного освітлення кімната буде виглядати не тільки незатишній, маленької, але і похмурої. Також можна поставити в кут торшер.

8. Меблі світлих відтінків

Краще придбати компактну меблі зі світлого дерева, яка також надає ефект простору. Розмістіть меблі уздовж стін, але ніяк не в середині кімнати. Найбільш підходящим варіантом буде використання вбудованих меблів. Як відомо, низькі меблі оптично подовжує кімнату.

9. Зонування приміщення

Ще одним способом збільшення простору буде використання складних або розсувних дверей. Вони підходять для того, щоб візуально виділити будь-які зони в приміщенні, а ще вони створюють затишок і оригінальність. Можна використовувати їх для відділення кімнати від передпокої або санвузла.

10. Використання великої плитки

У невеликих приміщеннях можна використовувати велику плитку, вона допоможе візуально збільшити кімнату - наприклад, велика керамічна плитка в туалетній кімнаті (маленькі плитки візуально зменшують площа). Це правило не застосовують до мозаїки. Малюнок на плитці теж має значення. Як вже говорилося вище, горизонтальний малюнок збільшує ширину, а вертикальний подовжує. Крім великої плитки, якщо поставити натяжна блискучий стелю, то приміщення буде виглядати просторіше. І не варто забувати про освітлення!

11. Мінімум декору

У більшості випадків фахівці радять не розміщувати велику кількість статуеток, підлогових ваз, бра в приміщенні - це створить ефект хаосу. Однак якщо правильно скласти композицію, то навпаки - у вас вийде візуально збільшити площу кімнати. У кутку можна поставити штучний кімнатна квітка або на одну стіну повісити картину. Крім того, високі предмети завжди оптично подовжують кімнату.

Слід також пам'ятати, що невірно обрана меблі і предмети побуту негативно впливають на настрій і психіку. А затишним можна зробити будь-який, навіть маленьке приміщення.

Рекомендуємо
Залиште Свій Коментар