Головна » ідеї » Гримерні дзеркало з лампочками (65+ фото)

Гримерні дзеркало з лампочками (65+ фото)

Не так давно гримерки дзеркала можна було зустріти в кабінетах візажистів і будуарах публічних осіб - кінозірок, співаків чи акторів. Сьогодні ж цей предмет інтер'єру стає справжньою знахідкою для будь-якої сучасної жінки. Такі дзеркала дозволяють здійснювати якісний догляд, правильно наносити макіяж, а головне - відчувати себе справжньою леді. Якщо Гримерні дзеркало для Вас є ще новинкою, пропонуємо разом з нами ознайомитися з його особливостями, різновидами, а також прислухатися до порад, що потрібно врахувати при виборі вироби.

Особливості та гідності

Чим же Гримерні дзеркало відрізняється від звичайного ">

Види гримерок дзеркал

Дзеркала з лампочками мають безліч різновидів. Вони відрізняються за багатьма ознаками, наприклад, за розміром, формою, способі розміщення. Лампочки також відрізняються і можуть розташовуватися по-різному щодо дзеркальної площини, що потрібно враховувати при покупці.

Розмір

Яких габаритів вибрати Гримерні дзеркало - залежить від особистих переваг потенційного покупця і розмірів кімнати, де передбачається його установка. Виробник на сьогоднішній день пропонує різні варіанти: стандартний розмір квадратного полотна - 50х50 см, але є дзеркальні поверхні меншою або більшою площею. Якщо Ви хочете встановити дзеркало на стіні або косметичному столику, можна вибрати середню модель, до того ж, це хороший варіант, якщо планується її розміщення у ванній кімнаті. Для підлогового варіанту підійде дзеркало на повний зріст, тим більше, що такі конструкції досить популярні в сучасних інтер'єрах. Велике дзеркало дозволить не тільки навести якісний макіяж, але і вдало підібрати гардероб.

форма

Гримерні дзеркала можуть мати квадратну, прямокутну або круглу форму. Найбільш практичними є перші дві моделі, так як їх можна розмістити де і як завгодно: встановити на столику, закріпити на стіні або, якщо полотно досить велике, поставити на підлогу. Круглі або овальні форми придатні лише в якості настінного варіанту, тому що не мають прямої опорної основи, зате вони чудово вписуються в будь-який інтер'єр, гідно прикрашаючи його.

спосіб розміщення

Дзеркала з лампочками можна розмістити декількома способами: на стіні, на підлозі або монтувати до столу. Що стосується останнього варіанту, у продажу можна знайти вже готовий столик з дзеркалом, який містить одне або кілька полотен. Причому бічні дзеркала рухливі і дають можливість розглянути себе з різних ракурсів. Для підлогового варіанту підходять великі полотна дзеркал на повний зріст. Якщо Ви хочете придбати таку модель, необхідно оцінити габарити приміщення - дзеркало не повинно захаращувати простір і заважати проходу, тим більше, що стояти воно буде під невеликим нахилом і в маленькому приміщенні його легко випадково зачепити. Настінний варіант вважається найбільш оптимальним. Таке дзеркало підходить для невеликих кімнат, так як не займає корисну площу, його легко можна перемістити на іншу стіну при необхідності.

Лампочки: види, варіанти розміщення

Гримерні дзеркало, як ми вже говорили, передбачає наявність підсвічування, і в цьому його головна перевага. Вибираючи вподобану модель, зверніть увагу на лампочки - це можуть бути лампи розжарювання або LED-лампи. Найчастіше зустрічається другий варіант, що абсолютно виправдано з точки зору економії електроенергії і якості подається світла. LED-лампи по праву вважаються енергозберігаючими, так як споживають в десять разів менше електроенергії. Вони довговічні і мають високу світловіддачу, практично не випромінюючи тепла (чого не скажеш про другий варіант).

Виготовляючи Гримерні дзеркало своїми руками, деякі умільці монтують до нього замість лампочок гірлянду. Таке освітлення красиво виглядає, але не забезпечує належної освітленості, тому в більшій мірі відіграє роль декору.

Також відзначимо, що лампочки можуть розташовуватися по-різному щодо дзеркальної поверхні. Найбільш поширений варіант, коли джерела світла вмонтовані в раму дзеркала, - це одна ціла конструкція, яку легко можна перемістити на нове місце. Це ж стосується і моделей, де лампочки вмонтовані безпосередньо в дзеркальну поверхню. Ще один варіант - підсвічування є окремим елементом, т. Е. Звичайне дзеркало встановлюється на поверхню стіни і навколо нього оформляється освітлення. Даний варіант складно назвати повноцінним Гримерні дзеркалом, але він теж має право на існування. Він добре підходить для тих, хто хоче зробити його самостійно, так як значно спрощує роботу.

Гримерні дзеркало з лампочками в інтер'єрі

Крім своєї основної функції, Гримерні дзеркало виконує важливу декоративну функцію в інтер'єрі, тому зовнішнє оформлення вимагає окремого підходу. Оправа повинна гармоніювати з навколишнім оточенням, відповідати колірній палітрі і стилю приміщення. Добре, якщо воно буде поєднуватися з іншими деталями кімнати, наприклад, ковані прикраси ліжка можуть бути присутніми і в обрамленні дзеркальної поверхні. Для кімнати юної леді можна підібрати модель, де рама буде відповідати колірній палітрі, найчастіше рожевою.

Дзеркало потрібно підбирати в відповідному загальному інтер'єру стилі. Наприклад, для кімнати, оформленої в сучасному мінімалістичному напрямку, де перевага віддається лаконізму і геометричним формам, підійде прямокутне полотно в суворій металевій оправі без зайвих прикрас. Добре буде виглядати і настінне кругле дзеркало, зовсім позбавлене обрамлення.

Хороми в розкішному класичному стилі гідно доповнить велике дзеркальне полотно в світлій дерев'яній оправі, доповненої різьбленням, позолотою і іншими декоративними елементами.

Кілька новий для нас, але вже досить полюбився багатьом стиль лофт передбачає наявність габаритних предметів інтер'єру, які не вирізняються особливою витонченістю. Тут прекрасно виглядатиме дзеркало на повний зріст з грубої дерев'яної оправою, тим більше, що лофтового стиль характерний для великих приміщень, де досить багато вільного простору. Невелике настінне дзеркало також має право на розміщення в лофтового інтер'єрах. Воно може бути зовсім позбавлене обрамлення, а оточення світильників з лампочками в промислових мотивах лише підкреслить напрям.

Французький прованс характеризується наявністю в інтер'єрі елементів меблів з натурального дерева, переважно світлих тонів з елементами старіння. Тут доречно буде виглядати білий гримувальний столик з потертій фарбою і тріщинами (не обов'язково купувати антикварні меблі, ефект старіння можна надати самостійно).

Найбільш оригінально буде виглядати Гримерні дзеркало в стилі поп-арт. Воно абсолютно виділяється своєю динамічною оправою, виконаної в яскравій кольоровій гамі. Класична прямокутна форма обрамлення з портретами Мерилін Монро, постерами, абстрактними зображеннями неодмінно приверне до себе цікаві погляди.

Гримерні дзеркало з лампочками - фото

Подальший огляд гримерок дзеркал пропонуємо продовжити в нашій фотогалереї. Тут Ви побачите безліч прикладів, серед яких, можливо, виберіть і для себе найбільш підходяще виріб. Приємного перегляду!

Рекомендуємо
Залиште Свій Коментар