Головна » ідеї » Чому дерев'яні склопакети краще пластикових?

Чому дерев'яні склопакети краще пластикових?

Зовсім недавно в будівельних магазинах з'явилися дерев'яні склопакети, які буквально потрясли своїх покупців безліч переваг. Сьогодні ми поговоримо про те, якими ж перевагами володіють дерев'яні склопакети і чи варто купувати їх, нехтуючи пластиковими вікнами.

Отже, багато фахівців відзначають, що деревина відрізняється не тільки хороший влагоустойчивостью, а й відсутністю внутрішнього розширення в жарку пору року. Це говорить про те, що коефіцієнт теплопровідності в даному матеріалі значно нижче, ніж у всіх інших, наприклад, в пластиці.

Коефіцієнт показує, що під час різких перепадів температур дерев'яні склопакети не зашкодить, що не тріснуть і не впустять прохолоду в будинок. Крім того, незважаючи на те, що дерево швидко горить, дерев'яні склопакети запобігають джерела загоряння під час пожежі.

Так як натуральна деревина має в складі тільки чисто екологічні речовини, під час горіння вона не буде випускати токсини, а навпаки збільшить приплив кисню.

До речі, якщо в ваш дім спробують пробратися шахраї, то навряд чи у них вийде зробити це через вікна. Дерев'яні вікна є особливим захистом, запобігаючи злом завдяки своїй міцності.

Свій плюс з'являється в зимову пору року. У той час, як дерев'яні склопакети відмінно утримують тепло, не потрібно витрачати багато коштів на опалення і енергію. Таким чином, набуваючи дерев'яні вікна, ви назавжди забуваєте про великих витратах.

Підвищена екологічність дерев'яних вікон дозволяє вам завжди залишатися бадьорими і працездатними, в той час як різноманітні синтетичні речовини пластикових вікон можуть потрапляти в атмосферу дому та значно знижувати вашу активність і погіршувати самопочуття.

Пластиковим вікнам необхідні додаткові утеплювачі, які створюють кілька шарів всередині пластику, а дерев'яні не потребують цих функціях, адже дерево саме по собі досить міцний матеріал, що дозволяє зберігати тепло.

Якщо протягом тривалої експлуатації дерев'яних вікон з'явилися різноманітні подряпини, то їх можна легко усунути за допомогою полірування. Таким чином, можна зробити висновок, що дерев'яні вікна набагато швидше починають і усунути всілякі недосконалості. Звичайно, не можна сказати, що дерев'яні склопакети є ідеальними і вирішують всі ваші проблеми, але вони мають безліч переваг над пластиковими вікнами.

Вартість дерев'яних вікон незначно відрізняється від пластикових. Навіть ті, хто володіє низьким бюджетом, можуть дозволити собі придбати дерев'яні вікна з сосни за прийнятною ціною.

Рекомендуємо
Залиште Свій Коментар