Головна » ідеї » Фіалка з бісеру своїми руками (85+ фото)

Фіалка з бісеру своїми руками (85+ фото)

ідеї : Фіалка з бісеру своїми руками (85+ фото)

Плетіння з бісеру - захоплююче заняття, яке дозволяє зробити самостійно найрізноманітніші предмети декору, прикраси, сувеніри. Кожна господиня хоче створити в своєму будинку затишну, комфортну атмосферу, і найчастіше саме вазони з квітами стають головною прикрасою. Але в повсякденній суєті не завжди достатньо часу, щоб доглядати за живими рослинами, а квіти, виконані з бісеру, не зажадають до себе особливої ​​уваги, прекрасно декоруючи собою кімнати. У нашій статті ми розглянемо нескладні варіанти, як можна зробити букетик фіалок з бісеру своїми руками, а покрокові фото детально продемонструють кожен процес.

Що знадобиться для роботи

Приступаючи до роботи, насамперед підготуємо всі необхідні матеріали та інструменти. Перш за все, потрібно визначитися з кольором майбутніх фіалок, листочків і підібрати відповідний бісер. Початківцям бажано придбати більший бісер, з яким легше працювати. Розмір намистин, як правило, вказано на упаковці: чим менше номер, тим крупніше матеріал. Для складання пелюсток знадобиться 10г бісеру, а листочків - 50г. Також окремо будуть виготовлятися тичинки, тому не забудьте придбати 5г жовтого бісеру і для них. Щоб формувати квіточки, знадобиться мідний дріт (0, 3 мм) і ножиці або плоскогубці.

Далі підбираємо горщик, невеликий шматок пінопласту, який послужить фіксатором букетика (можна використовувати насипні камінці, гальку), флористичну стрічку зеленого кольору для оформлення стебел. Це основний набір матеріалів. Якщо Ви вирішите прикрасити свою творчу роботу іншими елементами, інші матеріали підберете за потребою. Наприклад, фіалку можна посадити в невелику кошик замість горщика, прикрасити мініатюрними квіточками шпильки для волосся і т. Д.

Робимо фіалку з бісеру своїми руками

Виготовлення букета фіалок займе чимало часу, особливо якщо Ви новачок в бісероплетіння. Однак наша покрокова інструкція покаже, що зробити таку творчу роботу зовсім нескладно, потрібно лише набратися терпіння, а результат, безсумнівно, принесе масу задоволення.

тичинка

Насамперед сформуємо найменші і прості елементи квітів - тичинки. Для однієї деталі потрібно відрізати 15 см дроту і нанизати на неї 4 жовтих намистинки. Бісер пересуваємо на середину відрізка, а хвостики прокручуємо між собою. Далі беремо ще дві жовтих намистини і одягаємо їх відразу на два хвостика. Тичинка готова. Таким чином формуємо стільки тичинок, скільки передбачається квітів у букеті.

формуємо квіточки

Для однієї квітки знадобиться відріз дроту близько 45 см. На нього нанизуємо 5 намистин синього кольору (або будь-якого іншого, який обраний для фіалок), переміщаємо їх на середину і, прокручуючи хвостики, фіксуємо. На один з кінців дроту нанизуємо ще 13 бісеринок і обводимо по периметру маленького кружечка, фіксуємо. На інший кінець дроту одягаємо 18 шт., Також обводимо навколо пелюстки і фіксуємо, як показано на фото. Перший пелюстка готовий. Використовуючи залишилася дріт, формуємо таким чином ще три пелюстки, щоб вийшла чотирипелюсткова фіалка.

Варто звернути увагу на те, що кількість бісеру може змінюватися в залежності від його розміру: якщо він занадто дрібний - знадобиться більше матеріалу, якщо великий - менше. У будь-якому випадку, це стане зрозумілим в процесі роботи. Виготовляємо стільки квіточок, скільки передбачено композицією.

листочки

Процес виготовлення листочків, мабуть, найбільш трудомісткий. Беремо 45 см дроту, складаємо навпіл, нанизуємо 8 намистин, при цьому з одного боку вийде петля, а з іншого - два кінця дроту, які потрібно прокрутити між собою. Далі розводимо кінці в сторони і на кожен одягаємо ще по 10 бісеринок, піднімаємо вгору, фіксуємо їх навколо петлі. Знову одягаємо на кінці по 12-14 бусинок, в залежності від їх розмірів, опускаємо, прикручуємо до основи листочка, а кінці дроту обмотуємо між собою.

Для простого квітки такого листа цілком достатньо, але на власний розсуд можна зробити пластини більш широкими. Щоб підсумковий букет вийшов пропорційним, можна зробити листочки різних розмірів: великі буде розташовуватися внизу, а маленькі - зверху.

збираємо фіалку

Коли всі елементи виготовлені, можна приступати до складання композиції. Спочатку з'єднуємо тичинки з квітами, а потім прикручуємо листочки. Використовуючи зелену стрічку, оформляємо стебла всіх елементів композиції: потрібно зав'язати маленький вузлик біля основи квітки і далі щільно обмотати стебло, щоб не проступала мідний дріт. Всі квіти збираємо в букет і обв'язуємо шматочком стрічки.

Далі беремо шматок пінопласту, проробляємо в ньому отвір, в яке вставляємо наш букет. Садовить композицію в горщик. На цьому процес виготовлення фіалки з бісеру своїми руками можна вважати завершеним.

Махрова фіалка з бісеру своїми руками

Якщо Ви вже оволоділи деякими навичками роботи з бісером, пропонуємо спробувати зробити своїми руками махрову фіалку, яка буде значно відрізнятися своїми прекрасними пишними формами. В даному випадку листочки формуються так само, як і у варіанті зі звичайною фіалкою. Відмінність буде в оформленні квітки з тичинкою. До основного кольору бісеру пелюсток необхідно підібрати більш світлий тон намистин для бахроми, наприклад, білий або ніжно-блакитний.

пелюстки

Варіант з махрової фіалкою передбачає виготовлення кожного окремого пелюстки, які потім будуть зібрані в один пишний квітка. Отже, щоб зробити лепесточек, потрібно відрізати 45 см мідного дроту. Нанизуємо на неї 7 бісеринок і переміщаємо їх на 10 см від краю дроту, фіксуємо в петлю прокручуванням. Далі на довгий відрізок нанизуємо необхідну кількість намистин і формуємо другу петлю навколо першої. Знову нанизуємо бісер і оформляємо третій ряд.

Основа готова, тепер можна приступати до бахромі. Нанизуємо на дріт 4 намистини, дві з яких (середні) - білого або будь-якого іншого світлого тону. Кінець дроту з нанизаним матеріалом пропускаємо між другою і третьою бусинкою крайнього ряду основи. Закріплюємо дріт, після чого повторюємо петлі до тих пір, поки ними не буде обрамлений весь пелюстка. Робимо 5 штук таких заготовок, після чого складаємо їх один на одного, а кінці дротів щільно скручуємо між собою. Тепер все пелюсточки потрібно розправити, надавши квітці форму віяла.

тичинка

Оскільки квіточку у нас вийде досить пишним, тичинки теж потрібно зробити об'ємною. Беремо 20 см дроту, нанизуємо 3 намистинки, які переміщаємо на 10 см від краю. Довгий кінець дроту протягуємо в другу і третю бісеринку, затягуємо і отримуємо петлю. Далі знову нанизуємо три бісеринки і повторюємо ті ж дії, формуючи петельки якомога щільніше один до одного. Коли у нас вийшло 3-4 петельки, обидва кінці дроту потрібно скрутити між собою. Готову конструкцію з'єднуємо з квіткою і прикручуємо кінці дроту. Квітка махрової фіалки готовий.

Далі піде процес складання букета, який, по суті, не відрізняється від способу формування букета з простою фіалкою, розглянутий нами вище.

Фіалки з бісеру - фото-ідеї

У подальшій галереї Ви можете більше дізнатися про те, якими прекрасними можуть бути фіалки з бісеру, виготовлені власноруч. На фото продемонстровано безліч варіантів оформлення, поєднання кольорової палітри, різнокольорові варіанти, які допоможуть навчитися робити розкішні букети-прикраси для дому. Приємного перегляду!

Рекомендуємо
Залиште Свій Коментар