Головна » ідеї » З якими квітами поєднується синій: 95 ідей

З якими квітами поєднується синій: 95 ідей

ідеї : З якими квітами поєднується синій: 95 ідей

Синя палітра дозволяє створювати самі незвичайні, затишні, стильні інтер'єри, наділяючи приміщення особливою елегантністю і вишуканістю. За твердженням колористів, практично всі відтінки синього здатні умиротворяти, приглушати емоційні сплески і впорядковувати думки. На підставі цього можна сміливо стверджувати, що палітра чудово підходить для оформлення домашніх інтер'єрів, де повинна панувати атмосфера тепла, затишку і гармонії.

Особливості синього кольору в інтер'єрі

Даний колір має значний впливом на душевний стан людини: він заспокоює, дозволяє зібратися з думками і зосередитися. Таку палітру для оформлення інтер'єрів частіше вибирають творчі натури. Ультрамарин здатний розширити приміщення, але, в той же час, внести нотки прохолоди. Для кімнат, що виходять вікнами на південь, застосовні навіть самі холодні тони волошкової палітри, а в оформленні північних приміщень краще скористатися більш теплими.

Волошкова палітра налічує близько 180 тонів (за шкалою Пантон). Діапазон перетікає від близьких йому опівнічно-синіх, ультрамаринових до більш зеленим - тону берлінської блакиті і бірюзового. Темні відтінки доречні, як це не дивно звучить, в маленьких кімнатах. Вони немов розчиняють кути і стіни, роблячи обстановку більш затишною. У великих приміщеннях краще скористатися блакитними, небесними, світло-волошковими фарбами, а за допомогою темних тонів створити акцентні деталі (штори, пуфи, картини).

Плануючи оформлення кімнати, потрібно особливу увагу приділити висвітленню. Тут мало одного джерела світла, особливо, якщо приміщення відрізняється великими габаритами. Можна доповнити центральну люстру точковими світильниками, настінними бра і торшерами.

З якими квітами поєднується

Щоб створити в приміщенні бажану обстановку спокою, умиротворення і, в той же час, урізноманітнити інтер'єр, важливо правильно підібрати супутню палітру. Далі ми розглянемо, з якими тонами поєднується блакитна гамма і що з таких симбіозів може вийти.

Білий з синім

Поєднання синіх фарб з білосніжною палітрою дає приголомшливий ефект, надаючи обстановці свіжість і простір. Білий сприяє зоровому розширенню простору, що стає вдалим варіантом в невеликих кімнатках. Таке поєднання нерідко можна зустріти в класичному, сучасному і середземноморському стилі, а для провансовскіх хором характерно застосування більш світлого синього кольору. Білою фарбою найчастіше оформляють обробку, а синій підкреслює яскравість меблів і вікон, хоча не виключені й інші варіанти.

Романтичним натурам напевно сподобається поєднання синяви стін з білястої поверхнею стелі, що створює особливу атмосферу тандему водної та небесної стихій. Але не варто забувати, що яскраво-сині тони створять холодну атмосферу тому, щоб зробити інтер'єр більш теплим, сапфірний цілком можна замінити більш м'яким відтінком, наприклад, бірюзовим.

Зелений з синім

Трав'яниста палітра є спорідненою блакитному колориті, тому таке поєднання буде носити найбільш спокійний характер. У колишні часи знаходилося досить багато противників такого союзу, які вважали його досконалої безглуздістю, проте сьогоднішні інтер'єри готові вітати такий тандем, здатний внести в обстановку якусь глибину і гармонію. Секрет полягає в близькості даних фарб до природи, що позитивним чином позначається на людській психіці. До того ж, зелений і синій колір дуже люблять дітлахи - ними можна оформити дитячу кімнату як для дівчинки, так і для хлопчика. В оформленні спальні можна вибрати більш м'які відтінки, щоб створити спокійну теплу атмосферу.

Червоний з синім

Здавалося б, важко уявити поєднання настільки протилежних палітр в інтер'єрі, як червона і небесна, але воно також має місце. Червоний несе собою якусь упевненість, спонукання до дій, а синій, навпаки, заспокоює і утихомирює. Щоб врівноважити таку протилежність, нерідко в синьо-червоний інтер'єр вводять білосніжну палітру, яка виступає своєрідним каталізатором.

Дизайнерам відома одна хитрість: настрій двокольорового кімнати багато в чому залежить від того, який колор буде домінуючим. З цього випливає, що якщо в оформленні більше синього тону, кімната буде виглядати більш прохолодною, а домінування червоного привнесе нотки теплоти і комфорту.

Чорний з синім

Оформлення приміщення в чорно-синіх барвах зустрічається нечасто. Сізость здатна значно підкреслити холодність синяви, тому в маленьких кімнатах цей союз протипоказаний. Однак в просторих приміщеннях цілком можна поекспериментувати, особливо, якщо мова йде про оформлення кімнати в ультрасучасному напрямку. Тут основним фоном виступає синій і різні його відтінки, наприклад, красиво і тепло виглядають блакитні і сизі тону. Чорний також може бути представлений рідними, але більш світлими подтоном (сірим, попелястим). Розбавити похмурість обстановки допоможе оформлення поверхні підлоги під дерево, а також світлий текстиль.

Жовтий з синім

Оформити синьо-жовтий інтер'єр кімнати наважиться не кожен - це притаманне прихильникам толерантності і гострих відчуттів, так як поєднання є досить пронизливим і насиченим. Дизайнери раджу використовувати в інтер'єрі більше блакитних мотивів, а за допомогою сонячних створювати теплі акценти. Хоча не виключений і інший варіант, коли жовтий буде основою обробки кімнати. Причому краще зупинитися на місячних його відтінках, на тлі яких чудово виглядатиме опівнічно-синя м'які меблі.

Помаранчевий з синім

Це по-справжньому гарна суміш фарб, що надає інтер'єру дружню спокійну обстановку. Вважається, що помаранчевий тон здатний стимулювати розвиток і фантазію дитини, тому палітра нерідко присутній в оформленні дитячих. У великих інтер'єрах за допомогою різних відтінків (пісочного, синьо-блакитного) створюються чудові середземноморські, пляжні інтер'єри. Для приміщення в морському стилі можна зупинитися на яскравих натуральних красках.Черти строгості і солідності проявляться з домінуванням в оформленні темно-синіх тонів і вогненних акцентів.

Коричневий з синім

Колір дерева прекрасно виглядає на сапфірове тлі. Основна увага тут варто приділити відтінкам: темно-коричневі фарби здатні погіршити прохолоду синього кольору, тому в маленьких приміщеннях варто підбирати приглушені тони обох палітр. У просторих кімнатах гарно виглядатиме поєднання будь-якого синюватого відтінку з темним деревом.

Синій колір в різних інтер'єрах

Облаштовуючи ту або кімнату, потрібно враховувати функціональну специфіку приміщення, його розміри і особливості. Далі ми розглянемо, як синій колір може брати участь в оформленні різних інтер'єрів.

вітальня

Для створення привітної атмосфери вітальні в блакитному кольорі краще використовувати кілька його відтінків. Обробку можна оформити більш світлими тонами, на тлі яких буде виразно виглядати темні меблі. Оскільки кімната повинна бути затишною і світлою, можна додати в інтер'єр білу палітру.

Блакитні стіни стануть чудовим тлом для яскравих картин і постерів. Тут вдало буде виглядати дерев'яні меблі і масивний камін. Створити затишну комфортну обстановку в невеликій вітальні можна за допомогою темних подтоном обробки. Вкраплення дерева в меблювання і кольорові декоративні подушечки створюють особливий дух домашнього тепла, що розташовує до дружньої бесіди.

спальня

Світло-сині тони оздоблення допомагають візуально збільшити простір спальні, внести нотки ранкової прохолоди і умиротворення. Тотально-блакитна обробка стін асоціюється з безмежною ніжністю почуттів, а більш контрастні тони вносять в інтер'єр деяку частку різноманітності. Темне оформлення спальні вибирають люди, які ведуть активний спосіб життя - сапфіровий, ультрамариновий кольору заряджають енергією. На тлі приємної синяви чудово виглядають живі рослини, які наповнюють обстановку свіжістю і легкістю, а білий текстиль додає якусь невагомість простору.

Дитяча кімната

На підставі кобальтового і білого кольору можна створити в приміщенні дитячої кімнати приголомшливий дизайн в морському стилі, де на тлі блакитних стін будуть майоріти білосніжні вітрила корабля, спливає в далекі мандри. Коричнево-пісочна поверхня підлоги посилить морський пейзаж, надаючи натуральність загальній картинці. Така кімната стане справжньою відрадою для будь-якого хлопчиська.

Якщо кімната готується для дівчинки, можна додати в оформлення рожеві, зелені, білі барви, які будуть присутні в текстилі і меблів. Прекрасно виглядає блакить на поверхні стелі, що імітує небесну гладь з хмарами. Щоб кімната вийшла теплою і радісною, можна розбавити обстановку зеленої, жовтої палітрою.

Волошкові тони можуть бути присутніми в кімнаті в якості доповнення, наприклад, у вигляді іграшок, текстилю, килимка і т. Д. Потрібно врахувати, що яскраво-синій доречний для кімнат підлітків, а маленьким діткам переважно оформити житло в блакитним палітрі.

кухня

Оформляючи приміщення кухні, потрібно врахувати той факт, що синій сприяє зниженню апетиту. Тому, якщо Ви не збираєтеся найближчим часом худнути, краще уникати його застосування в зоні прийняття їжі. Темні відтінки можуть бути присутніми в текстилі (шторах, скатертинах), на одній зі стін або частково прикрашати кухонний гарнітур.

В цілому, рекомендується оформляти загальну обробку світлими фарбами. Насичені тони сапфірового або ультрамаринового колориту характерні для стін просторих кухонь. У такому випадку їх чудово розбавить білий або кремовий гарнітур в поєднанні з дерев'яною підлогою.

Варто зазначити, що дерево є досить теплим і приємним оку матеріалом, який чудово поєднується з синім кольором, тому дерев'яна меблювання кухонного приміщення може стати вигідним рішенням, що дозволяє розбавити прохолоду палітри.

Передпокій

У невеликому приміщенні передпокої бажано не використовувати синій колір в великій кількості і обов'язково розбавляти його світлими фарбами. Відмінним союзником стане біло-кремова палітра, яка може бути присутнім в більшій частині обробки і меблів. Не завадять і кольорові акценти, які внесуть різноманітність, зроблять дизайн легким і ненав'язливим. Одним з важливих моментів оформлення синьою передпокої є грамотно сплановане освітлення, так як в більшості випадків тут відсутня природне світло, і кімната може придбати холодний похмурий вигляд.

Ванна кімната

У приміщенні санвузла кількість синього кольору буде визначатися розмірами кімнати. Оскільки зазвичай ванна має невеликі габарити, ультрамаринова палітра може бути присутнім в текстилі, легких візерунках стін, елементах меблів і навіть сантехніки. Основна перевага віддається білим тонам, які візуально розширять приміщення, роблячи його більш світлим.

Легко і витончено виглядає мозаїка на стінах, де поєднуються різнокольорові вкраплення як синьої палітри, так і білої, бежевою, зеленої. Вдалим рішенням стане використання декількох тонів в обробці стін, наприклад, темно-синій низ, бірюзовий верх в тандемі з білим стелею допоможуть візуально підняти висоту стін і розширити простір.

Сполучення з синім кольором - фото

Підсумовуючи все вищесказане, можна відзначити, що синій колір здатний значно перетворити інтер'єр будь-якого приміщення. Безліч його відтінків змушують подумки наблизитися до природи, відчути красу небесних і морських широт, що позитивно позначається на емоційному стані. Більше рішень застосування синьої палітри в інтер'єрі Ви можете побачити на фото в нашій галереї. Приємного перегляду!

Рекомендуємо
Залиште Свій Коментар