Головна » квартири » Дизайн квартири 55 кв.м. у Москві

Дизайн квартири 55 кв.м. у Москві

квартири : Дизайн квартири 55 кв.м.  у Москві

Робота над дизайном інтер'єру цієї однокімнатної квартири почалася з перепланування, так як вихідне планувальне рішення було невдалим по ряду причин: кухня мала дуже витягнуту форму, а стандартні віконні прорізи позбавляли квартиру шикарного вигляду на парк. Але визначальним фактором для початку перепланування стало бажання замовників мати хоча б невелику, але окрему спальню.

Для виконання цієї умови, було необхідно об'єднати кухню з вітальні, при цьому зона кухні була перенесена в глибину кімнати, а почесне місце біля вікна зайняли місткий диван і ТБ. Щоб не захаращувати простір самої спальної, була передбачена гардеробна, яка успішно справляється з функцією зберігання.

Стилістичне рішення квартири вписується в строгі рамки минималистичной концепції. Лаконічність і чистота дизайнерських прийомів, робота з формою і геометрією, а також особливу увагу до деталей, ось основні принципи побудови даного інтер'єру. Монохромність колірного рішення квартири розбавляють елементи, виконані з яскравого за текстурою дерева.

Рекомендуємо
Залиште Свій Коментар