Головна » квартири » Італійський будинок з англійської історією

Італійський будинок з англійської історією

Цікаву завдання доручили дизайнерам студії United Decor замовники цього проекту. Будинок, для якого необхідно було розробити дизайн, знаходиться в заміському селищі з забудовою котеджами італійської архітектури. Складність полягала в тому, що клієнти, як показала вже перша зустріч з ними, одностайно прагнули втілити в інтер'єрі англійський стиль. Це вступало в протиріччя з декоративним зовнішнім фасадом котеджу, але дизайнери знайшли витончений вихід.

Була придумана ціла історія, яка об'єднує обидві концепції: англійська родина купила віллу на півночі Італії, при цьому зберегла архітектуру і внутрішню обробку, а меблі привезла з собою англійську. Тонким моментом був ризик відходу в історизм, але в підсумку інтер'єр вдалося зробити сучасним і при цьому витримати атмосферу.

На підлозі з'явилася плитка з фактурою травертину, на стінах - італійська, нібито злегка облуплена згодом штукатурка. Для контрасту камін в зоні вітальні підкреслено сучасний і як ніби розчиняється на тлі стіни.

Планування будинку була продиктована його архітектурою та укладом життя в заміській резиденції. З невеликого передпокою двопільні скляні двері ведуть в хол першого поверху. Це урочисте приміщення з шашковій розкладкою плитки, стінами кольору «тосканський червоний» і масивним ліпним карнизом задає масштаб і настрій всьому будинку. Його контраст зі світлою обробкою суміщеної кухні-вітальні виконує головне побажання господаря будинку - створити відчуття простору і повітря.

Меблі у всьому будинку являє собою змішання мотивів двох країн: м'яка група в зоні вітальні - англійська за формою, а в текстилі, поряд з букле і шерстю, використаний шовк з малюнком «Дамаск». Дерев'яна англійська кухня поєднується з італійської плиткою і шоколадно-золотистим гранітом. У спальні узголів'я ліжка має декоративні форми, характерні для Італії, а ніші при цьому оформлені шпалерами Вільяма Морріса. Неймовірні поєднання тривають і у ванній: каррарский мармур прекрасно уживається з англійської сантехнікою.

На таких протиріччях вибудувана гармонія цього будинку: попри все, інтер'єр справляє враження єдиного і унікального за своєю природою ансамблю.

Рекомендуємо
Залиште Свій Коментар