Головна » ідеї » 10 безкоштовних програм для дизайну інтер'єру

10 безкоштовних програм для дизайну інтер'єру

XXI століття з його розвиненими технологіями значно спрощує життя, як в повсякденних справах, так і в професійній діяльності. Архітектори давно не використовують папір, олівець або лінійку для створення планів. Більш того, сам цей процес став набагато простіше, продуктивніше і цікавіше, нагадуючи скоріше гру, ніж копітка праця. Тепер кожен може продумати будинок своєї мрії, використовуючи безкоштовні програми для дизайну інтер'єру та планування квартири. Не знаєте з чого почати ">

Почати можна з програми Астрон, яка дозволяє розставляти предмети в кімнаті з бажаними параметрами. Це не багатопрофільний інструмент для дизайну, але встановленого функціоналу цілком вистачить для продумування проектів.

Ви можете вибрати свій варіант обробки ключових перегородок, попередньо вказавши їх розміри. Трохи пофантазувати або розрахувавши все до дрібниць, в створеному просторі можна розмістити меблі, декор, а також визначитися з розташуванням дверей і вікон. Щодо великого каталогу цілком вистачить для цього.

Офіційний сайт: //www.astron-mebel.ru/astron-dizayn/

2. SketchUp

Існує дві версії програми: платна, з розширеним функціоналом для професіоналів, і безкоштовна. Але це не означає, що другий варіант надає обмежені можливості для створення рендерів.

З його допомогою вийде спроектувати якісні тривимірні дизайн-моделі, «граючись» з плануванням, колористикою, меблями. Єдиний мінус - невелика різноманітність об'єктів, але їх легко знайти в Інтернеті.

Завантаживши SketchUp, можна відразу приступати до роботи, благо інтерфейс дуже простий і зрозумілий. Важливий інструмент - можливість підписувати розміри окремих елементів.

Готовий рендер розміщують в Мережу або навпаки - шукають там натхнення, вивчаючи чужі роботи.

Що цікаво, ця програма підходить не тільки для проектування будинків і квартир - з її допомогою можна створювати тривимірні моделі ділянки, дороги, автомобіля або інших предметів.

Офіційний сайт: //www.sketchup.com/ru

3. Sweet Home 3D

Може ця програма не задовольнить серйозних дизайнерів, але звичайні користувачі можуть знайти її досить корисною і, що головне, простий. У створенні складних проектів Sweet Home 3D не допоможе, а от невеликі експерименти з цим додатком легко здійснити. Наприклад, якщо ви хочете подивитися, як буде виглядати шафа поруч з диваном, а також чи варто ставити телевізор у цій стіни. Буквально за п'ять хвилин можна легко накидати план приміщень.

На жаль, встановлений каталог об'єктів недостатньо великий, що не пропонує варіації форм, розмірів або фурнітури. Це могло стати значним недоліком, якби відсутні предмети не можна було скачати на офіційному сайті, але це питання легко вирішується. Sweet Home 3D - іноземна програма, але для користувачів, погано розуміють англійську, є хороша новина: існує російська версія.

Офіційний сайт: //www.sweethome3d.com/ru/

4. IKEA Home Planner

Якщо ви замислюєтеся про покупку меблів Ікеа, то ця безкоштовна програма вам точно стане в нагоді. Вона дуже проста і зрозуміла, дозволяє продумати інтер'єр кімнат з використанням меблів від нідерландського виробника. Ви можете підібрати необхідний предмет з каталогу, підібравши розмір, стиль, фурнітуру або колірну гамму.

Каталог Ікеа досить великий - від великих комплектів до різних дрібниць, що дозволяє створити повноцінний інтер'єр, розрахувавши його вартість. IKEA Home Planner надає можливість зберегти результат роботи і оформити покупку всіх обраних елементів. Якісна картинка в 3D-форматі допоможе оцінити обраний дизайн в деталях.

Також у Ікеа є окрема програма для проектування кухні, яка називається IKEA Kitchen Planner. Принцип роботи такий же, зате вибір меблів конкретно для цих просторів набагато ширше, так що рекомендуємо завантажити окремо і це додаток.

Офіційний сайт: //ikea-home-planner.ru.uptodown.com/

5. Homestyler

Відмінна програма для дизайну інтер'єру та планування квартири від творців 3ds Max і AutoCAD.

Запустивши Homestyler, необхідно вибрати одну з трьох запропонованих функцій: інтер'єр з нуля, використання готової схеми або готового проекту з великої галереї. При цьому у вашому розпорядженні буде безліч варіантів обробки, колірних рішень і реальних предметів меблів, які входять в каталоги відомих брендів.

Офіційний сайт: //www.homestyler.com

6. Planoplan

Ще один інструмент для створення інтер'єрів з реальною меблями з магазинів, замість вигаданих моделей. Шляхів роботи з програмою цілих три: онлайн-сервіс, безкоштовна демо-версія або платна для професіоналів. При цьому Planoplan продовжує постійно розвиватися і оновлюватися. Ще одна перевага - наявність російського інтерфейсу.

Працюючи над інтер'єром квартири можна самостійно придумати планування або вибрати стандартні варіанти. Є функція віртуального туру по готовому проекту з можливістю перегляду на смартфоні.

Planoplan підійде не тільки для продумування загального планування, але і більш детальних моментів. Наприклад, щоб простежити, як буде рухатися тінь протягом дня, можна налаштувати сонячне світло в залежності від часу доби. На багато матеріалів, які ви використовуєте для інтер'єру, є специфікації. Щоб розібратися у всіх функціях, на сайті є відео-інструкції, які наочно продемонструють систему управління програмою.

Офіційний сайт: //planoplan.com

7. PRO100

На відміну від інших онлайн-сервісів і програм з простим інтерфейсом, на освоєння PRO100 вам доведеться витратити трохи часу. Це більш професійне додаток, що дозволяє перетворити кожну деталь обраного елемента: від текстури до прозорості. Демо-версія має обмеженим функціоналом, але для планування або начерку її вистачить з головою.

Цікаву властивість, яке рідко зустрічається в безкоштовних програмах для дизайну інтер'єру та планування квартири: можливість самостійно намалювати будь-який предмет, регулюючи його форму, розмір або фактуру, особливо, якщо у вас є товари з магазину на прикметі. Перед початком роботи потрібно вказати параметри приміщень, після чого можна проектувати будинок своєї мрії.

Офіційний сайт: //ru.pro100.eu/pro100

8. Дизайн інтер'єру 3D

Ця програма пропонує об'ємний каталог меблів, варіантів обробки і квітів. Звичайно, пробна версія обмежує реальні властивості, але їх цілком достатньо для створення якісного рендера.

Створюйте власну планування, вказавши точні параметри або вибравши типові, які постійно додаються в базу програми.

Простий інтерфейс російською мовою, що важливо. За готовим проектом квартири можна «пройтися», скориставшись функцією віртуальної екскурсії. 3D планувальник пропонує зберегти готовий план, редагувати його або роздрукувати.

В цілому, продукт мало чим відрізняється від подібних йому, але підійде тим, хто не хоче витрачати багато часу на освоєння нового планнера.

Офіційний сайт: //interior3d.su/

9. Planner 5D

Постійно розвивається і оновлюється програма для дизайну інтер'єру з великим каталогом. Сервіс був створений російськими розробниками для російської аудиторії, тому ви зможете швидко освоїтися в функціоналі.

Є можливість не просто надихатися чужими роботами, але також і використовувати їх, редагуючи за власним бажанням. Наприклад, вам сподобався чужий проект і, щоб не витрачати зайвий час, можна підлаштувати його під параметри вашого будинку.

Готові рендери виглядають дуже якісно і детально, немов над ними працювали професійні дизайнери. До того ж, у Planner 5D є мобільний додаток, так що накидати будинок своєї мрії можна в метро або по дорозі на роботу.

Офіційний сайт: //planner5d.com/ru/

10. FloorPlan 3D

І наостанок - інструмент для справжніх дизайнерів, з яким приємно і легко працювати. З ним можна не просто накидати планування декількох приміщень, а й продумати цілу ділянку, враховуючи кожну деталь.

Крім стандартних меблів, у вашому розпорядженні величезний каталог клумб, кущів, зборів, доріжок, що дозволяє створити ландшафтний дизайн навколо будинку.

Підсумкова картинка виглядає дуже реалістично, а можливість «прогулятися» по саду або кімнаті дозволяє оцінити проект з усіх боків, в тому числі з боку жителя.

Є демо-версія для ознайомлення, російськомовний інтерфейс. Мінуси мають швидше технічний характер: справа в тому, що встановлений FloorPlan 3D багато важить і має високі системними вимогами.

Офіційний сайт: //www.floorplan.ru/

Рекомендуємо
Залиште Свій Коментар